Hakkımızda

 


DGN Plast

Plastik enjeksiyon, ekstrüzyon ve co-ekstrüzyon üretim teknolojileri ile sektöründe faaliyet göstermekteyiz. Kaliteden ödün vermeyen anlayışlı, kalıp, enjeksiyon ve ekstrüzyon üretiminde 20 yılık mesleki birikimi müşteri memnuniyeti,
DGN PLAST'ı Dünya genelinde markalaşmış iş ortaklarına değer sağlamaktatır. Dünya standartlarında üretim yapan DGN PLAST, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek Sektöründe üretim yaptığı ürünlerinin bir çoğunu TÜRK PATENT MARKA KURUMUdan tescil ettirmiş ve koruma altına almıştır. Firmamız tüm bilgi birikimlerini ve teknolojisini kullanarak özgün markası olan DGN PLAST'ı müşteri beğenisine sunmuş, firmamızın ürettiği ürünlerin tescilli markasıdır.

DGN PLAST plastik, ambalaj sektöründeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu doğrultuda yeni yatırımlar yapmayı, istihdam yaratmayı, üretim yaptığı sektörlerde “REKABET ÜSTÜ” olmayı hedef olarak belirlemiştir.

 • Zamanlama

  Bir projenin en önemli aşaması zamanlamadır şüphesiz. İkame edilemeyecek ve yerine konulamayacak tek kaynakdır zaman. DGN Plastik olarak bütün projelerimizde en önemli unsur zamandır.

 • Nitelikli Projeler ve Kaliteli İmalatlar.

  Tecrübemizi ve birikimimizi planlama aşamasında etkin kullanıp, kaliteli üretimler ve hizmetler yapmaya önem veriyoruz. Geriye dönüşü olmayan hatalar bize ve size zaman ve kaynak kaybettirir. Kaliteli bir ekip ile etkin ve yetkin planlamalar yapıp; kayıpsız projeler ve hizmetler üretiyoruz.

 • Ekip Çalışması Yapıyoruz.

  Alanında uzman kişilerle çalışmak; DGN Plastik'in önemsediği ve benimsediği bir kuraldır. Kaliteli ürünler bir kişi ya da kişilerin değil, etkili ve uyumlu bir ekibin çalışmaları sonucu üretilir.

 • Ve Çevreye Saygılıyız.

  Kaynakların sınırlı ve ihtiyaçların sınırsız olduğu bir dünyada yaşıyoruz. Proje ve imalatlarımızda iyi sonucu almak adına; canla başla hiç bir özveriden kaçınmadan çalışıyoruz. Kaçındığımız tek husus çevreye zarar vermek. Çevreye duyarlı üünler ve hizmetler üretiyoruz.